Ilony, Jerzego, Wojciecha , 23 kwietnia 2024

Efektowne zwycięstwo piłkarzy Warty

2021-04-10, Sport

W XXV kolejce trzecioligowych zmagań piłkarze Warty Gorzów pokonali na własnym boisku Piasta Żmigród 4:0.

Było to najlepsze w całym sezonie spotkanie warciarzy, którzy już w 10 minucie rozpoczęli swój popis strzelecki. Jako pierwszy do siatki rywali trafił Radosław Mikołajczak. W 38 minucie drugiego gola dla gospodarzy zdobył obchodzący 40 urodziny Paweł Posmyk, a wydatnie w tym pomógł mu Kamil Szulc, imponując świetną asystą.

Po zmianie stron gorzowianie ani przez chwilę nie spuścili z tonu i zdobyli kolejne dwie bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Oskar Sikorski, a wynik spotkania ustalił Artur Stawikowski.