Jarosława, Marka, Wiki , 25 kwietnia 2024

Jeden gol na wagę trzech punktów

2021-04-10, Sport

Po blisko miesięcznej przerwie na boiska powrócili piłkarze czwartej ligi lubuskiej.

W rozegranym w Skwierzynie meczu Stilon Prosupport Gorzów pokonał tamtejszą Pogoń 1:0. Gola na wagę trzech punktów w doliczonym czasie pierwszej połowy zdobył Łukasz Maliszewski.

Spotkanie zostało rozegrane w trudnych warunkach na kiepsko przygotowanej murawie i przdez to nie było wielkim widowiskiem. W końcówce walcząca o utrzymanie się w czwartej lidze Pogoń próbowała doprowadzić przynajmniej do remisu, ale goście utrzymali skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka.

Gorzowianie po tym zwycięstwie awansowali na piąte miejsce i w tej chwili mają 39 punktów. Do lidera, Cariny Gubin stracą jednak aż jedenaście punktów.