Agnieszki, Amalii, Czecha , 20 kwietnia 2024

Porażka Warty Gorzów w Legnicy

2021-06-05, Sport

W 36. kolejce rozgrywek trzeciej ligi piłkarze Warty Gorzów przegrali w Legnicy.

Gorzowianie bardzo liczyli na zdobycie punktów w meczu z rezerwami Miedzi Legnica, ale nadzieje te stracili w drugiej połowie, kiedy to po strzałach Werick Caetano w 53 i 70 minucie miejscowi mogli cieszyć się z wygranej 2:0.

Porażka niewiele jednak zmieniła w sytuacji Warty, która wciąż jest bardzo bliska utrzymania się na trzecioligowym froncie. Potrzeba jednak do tego albo jednej wygranej w dwóch ostatnich meczach, albo potknięć goniących gorzowian rywali, szczególnie Piasta Żmigród i Foto Higieny Gać.

MIEDŹ II LEGNICA – WARTA GORZÓW 2:0 (0:0)