Alfa, Leonii, Tytusa , 19 kwietnia 2024

Szybko stracili dwa gole, odpowiedzieli jednym

2021-06-12, Sport

Piłkarze Stilonu Prosupport rozegrali 33 mecz w sezonie i nie był on najszczęśliwszy, ponieważ nasz zespół przegrał w Słubicach z miejscową Polonią 1:2.

Obie drużyny przystępowały do spotkania z dorobkiem po 58 punktów a stawką była czwarta pozycja w tabeli. Gorzowianie dosyć szybko, bo już w 15 minucie stracili gola po strzale Patryka Nowaczewskiego. Jeszcze nie upłynął drugi kwadrans, a było już 2:0 dla gospodarzy po samobójczym trafieniu jednego z piłkarzy Stilonu.

W drugiej połowie goście próbowali odrobić straty, lecz udało im się to jedynie połowicznie. W 58 minucie kontaktowego gola strzelił Nao, lecz szybko okazało się, że było to również tylko honorowe trafienie, gdyż do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

POLONIA SŁUBICE – STILON PROSUPPORT GORZÓW 2:1 (2:0)