Alfa, Leonii, Tytusa , 19 kwietnia 2024

Dobry mecz Stilonu, karetka na boisku

2021-09-12, Sport

Piłkarze Magnolii Park Stilonu odnieśli wysokie zwycięstwo i powrócili na fotel lidera w czwartoligowych rozgrywkach.

Gorzowianie zagrali przed własną publicznością z Czarnymi Żagań i wygrali 5:0. Pierwszy na listę strzelców już w czwartej minucie wpisał się Łukasz Kopeć. Ten sam zawodnik mógłby osiem minut później podwyższyć wynik, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Na drugą bramkę czekaliśmy aż do szóstej minuty doliczonego czasu w pierwszej połowie, kiedy to goście wpakowali piłkę do własnej bramki. Sędzia doliczył tak dużo czasu, gdyż wcześniej doszło do groźnego urazu jednego z piłkarzy z Żagania i na boisku pojawiła się karetka.

Po zmianie stron dominacja gospodarzy była coraz wyraźniejsza. W 76 minucie na 3:0 wynik podwyższył Michał Fernezy, natomiast w 83 i 88 minucie golkipera przyjezdnych dwukrotnie pokonał Wojciech Kurlapski.

Po sześciu kolejkach Magnolia Park Stilon ma 14 punktów i wyprzedza aż trzy zespoły, mające po 13 punktów. Już widać, że walka w tej lidze będzie ciekawa zapewne do końca sezonu.

STILON GORZÓW – CZARNI ŻAGAŃ 5:0 (2:0)