Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2024

Siódme zwycięstwo piłkarzy Stilonu

2021-10-10, Sport

Piłkarze Magnolii Park Stilonu Gorzów dalej prezentują skuteczną grę i po dziesięciu kolejkach powiększyli przewagę nad rywalami w walce o awans do trzeciej ligi.

W szóstym meczu na własnym boisku gorzowianie odnieśli szóste zwycięstwo. Tym razem pokonali 3:0 Polonię Słubice i w tabeli mają już trzy punkty przewagi nad Dębem Przybyszów oraz pięć nad Budowlanymi Murzynowo i Meprozetem Stare Kurowo.

Mecz Stilonu z Polonią rozstrzygnął się w drugiej połowie, gdyż w pierwszych 45 minutach miejscowi nie mogli znaleźć sposobu na dobrze grającą defensywę gości. Słubicki mur padł w 66 minucie, kiedy to Łukasz Maliszewski trafił z rzutu karnego i otworzył wynik. W 75 minucie do siatki rywali piłkę posłał Wojciech Kurlapski, zaś wynik ustalił w ostatniej minucie spotkania Michał Fernezy.

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW – POLONIA SŁUBICE 3:0 (0:0)