2021-11-20, Sport

Bardzo dobrze rozpoczęli rundę… wiosenną piłkarze trzecioligowej Warty Gorzów.

Piłkarze Warty mają powody do zadowolenia
Piłkarze Warty mają powody do zadowolenia Fot. Warta Gorzów/FB

Podopieczni trenera Mykoli Dremluka udali się do Gaci na spotkanie z tamtejszą Foto-Higieną. Mecz ten zainaugurował rundę rewanżową, a został rozegrany już teraz, gdyż cała pierwsza wiosenna kolejka została przeniesiona na trzeci weekend listopada.

Gorzowianie na swoim terenie przegrali z Foto-Higieną 0:1, teraz w pełni się zrewanżowali i pokonali rywali 3:0. Wszystkie bramki padły po przerwie. Zaczął Orest Tkaczuk w 51 minucie, potem nasi całkowicie zaskoczyli miejscowych, strzelając w 72 i 73 minucie dwie kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się Radosław Mikołajczak oraz Dominik Nowakowski. Gospodarz enie byli w stanie ani razu odpowiedzieć na te trzy ciosy naszej ekipy.

To trzecia wygrana Warty w tym sezonie, po której zrównali się oni punktami z Foto-Higieną i z Karkonoszami Jelenia Góra. Wszystkie zespoły mają po 13 punktów. Czekamy jeszcze na wynik meczu MKS Kluczbork, która gra z Cariną Gubin. Na razie zespół z Kluczborka zamyka tabelę z dorobkiem 12 punktów.

FOTO HIGIENA GAĆ – WARTA GORZÓW 0:3 (0:0)