Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy , 18 kwietnia 2024

Kangury nie spuszczają z tonu

2021-12-06, Sport

Dziewiąte zwycięstwo odnieśli gorzowscy koszykarze wystepujący w trzecioligowych rozgrywkach.

Onlajnersi Kangoo Basket wygrali przed swoją publicznością z SKM Zastalem Zielona Góra 94-62 i z bilansem dziewięciu zwycięstw odniesionych w dziesięciu meczach przewodzą w swojej grupie w III lidzie! Spotkanie było wyrównane jedynie w pierwszej połowie, po której nasi koszykarze prowadzili pięcioma punktami (47:42). Losy pojedynku rozstrzygnęły się tak naprawdę już w trzeciej kwarcie, całkowicie zdominowanej przez Kangurów.

Punkty w tym meczu dla gorzowian zodbyli: Norbert Grzegorczyk 19, Konrad Jelski 16, Paweł Wróbel 14, Szymon Latecki 12, Bartosz Dreczkowski 12, Bartosz Dreczkowski 7, Michał Jercha 5, Grzegorz Kaczmarek 3,  Marcin Jachimowski, Marcin Kiedrowicz, Oskar Brodziuk po 2, Dawid Kowacki

(r)

Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 94:62 (30:23, 17:19, 25:9, 22:11)