Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy , 18 kwietnia 2024

Stilon nadal na zwycięskiej ścieżce

2022-05-14, Sport

Piłkarze Stilonu Gorzów po zapewnieniu sobie awansu do trzeciej ligi na sześć kolejek przed końcem rozgrywek wcale nie spuszczają z tonu.

W 29. kolejce lubuskiej czwartej ligi gorzowianie wybrali się na mecz do Zbąszynka, gdzie ich rywalem była tamtejsza Syrena.  Nasz zespół wygrał 3:1.

Gorzowianie pierwszą bramkę strzelili w 42 minucie, a dokładniej uczynił to Mateusz Kaczor, który najpierw odebrał piłkę bramkarzowi gospodarzy, a potem popisał się technicznym strzałem z 16 metrów.  Ten sam zawodnik w 78 minucie strzelił drugą bramkę, a wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Łukasz Kopeć. Gospodarze honorowego gola strzelili w 80 minucie.

SYRENA ZBĄSZYNEK – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW 1:3 (0:1)