Alfa, Leonii, Tytusa , 19 kwietnia 2024

Będzie piknik, zaproszenie już wysłane

2022-05-16, Sport

Piłkarze ręczni Budneksu Stali Gorzów powoli kończą tegoroczny sezon w Lidze Centralnej.

W przedostatniej kolejce nasi szczypiorniści wygrali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 28:24, choć do przerwy przegrywali 10:13. Podopieczni trenera Oskara Serpiny bardzo dobrze zagrali szczególnie w ostatnich dwudziestu minutach, kiedy to ze stanu 14:18 wyszli na 28:24. Jeszcze w 57 minucie mieliśmy remis 24:24, ale w ostatnich 180 sekundach do siatki trafiali tylko gorzowianie.

Na zakończenie sezonu nasz zespół zmierzy się u siebie z Warmią Olsztyn i już teraz w imieniu klubu zapraszamy całe rodziny, gdyż mecz będzie finałem pikniku rodzinnego, który rozpocznie się w sobotę, 21 maja już od godziny 15 na parkingu przy hali Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów. Podczas pikniku przewidziano liczne atrakcje, którego finałem będzie ostatni w tym sezonie mecz szczypiornistów.