Kopeć dawkował napięcie, ale swoje zrobił

2022-06-05, Sport

W meczu na szczycie tabeli czwartej ligi piłkarze Stilonu odnieśli 26 w sezonie zwycięstwo.

W 32. kolejce spotkań w czwartej lidze lubuskiej na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie zagrały dwie prowadzące w tabeli drużyny. Miejscowy Stilon, który już kilka tygodni temu zapewnił sobie awans do trzeciej ligi, podejmował Odrę Nietków i zwyciężył 3:1.

Już w 7 minucie gospodarz mogli objąć prowadzenie, ale Łukasz Kopeć nie wykorzystał rzutu karnego. Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 40 minucie, kiedy to otworzył wynik pojedynku. Po zmianie stron Łukasz Kopeć trafił drugi raz, a było to w 55 minucie i już wtedy było wiadomo, że stilonowcy zmierzają po 26 w sezonie ligowe zwycięstwo.

Pod koniec meczu kibice zobaczyli jeszcze dwie bramki. Najpierw w 84 minucie na 3:0 wynik podwyższył Takato Sakai, zaś trzy minuty później trafili gości, a dokładnie Łukasz Kaczorowski. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki.

MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW – ODRA NIETKÓW 3:1 (1:0)