Stilon zwycięski, pozostała jedna kolejka

2022-06-11, Sport

Do zakończenia sezonu w piłkarskiej czwartej lidze pozostała już tylko jedna kolejka.

W Boże Ciało, 16 czerwca piłkarze Magnolii Park Stilonu zagrają u siebie z Pogonią Świebodzin i będzie to pożegnanie z tą klasa rozgrywek, bo – jak wiemy – już przed kilkoma tygodniami nasza drużyna zapewniła sobie awans do trzeciej ligi.

W ostatnim meczu stilonowcy zmierzyli się na wyjeździe z Dębem Sławą Przybyszów i wygrali po zaciętym meczu 3:2.

Zaczęło się od trafienia Kamila Kruszyńskiego w 18 minucie dla gospodarzy, ale gorzowianie już po trzech minutach doprowadzili do wyrównania. Gola strzelił Łukasz Kopeć. Tuż przed przerwą, w 42 minucie na prowadzenie drużynę Stilonu wyprowadził Mateusz Kaczor, któremu asystował Jakub Kaniewski.

W 54 minucie bardzo ładnym golem popisał się Adrian Kręc i mieliśmy 2:2. W 60 minucie Jakub Kaniewski ustalił wynik spotkania i Stilon odniósł 27 ligowe zwycięstwo w sezonie.