Marka, Wiktoryny, Zenona , 29 marca 2024

Klęska piłkarzy Warty w Bytomiu

2022-08-06, Sport

Na trzecioligową inaugurację w Bytomiu miejscowa Polonia pokonała AstroEnergy Wartę Gorzów 4:0.

Gospodarze losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie strzelając bordowo-granatowym trzy bramki. Dwa gole dla bytomian w pierwszej połowie strzelił Dawid Wolny w tym jedną z karnego. Trzecią bramkę zdobył Michał Bedronka, a wynik meczu w końcówce ustalił Filip Żagiel.

Podopieczni Mateusza Konefała szansę na rehabilitację będą mieli już w najbliższy piątek 12 sierpnia, kiedy podejmować będą rezerwy Miedzi Legnica.

Polonia Bytom – AstroEnergy Warta 4:0 (3:0)

Bramki: Dawid Wolny 3 i 26, Michał Bedronka 30, Filip Żagiel 90.