Weteran w formie, Stilon ma komplet punktów

2022-08-13, Sport

W bardzo dobrych humorach powrócili z Głogowa piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu Gorzów.

Emil Drozdowicz pokazał, że nie zapomniał trafiać do siatki rywali
Emil Drozdowicz pokazał, że nie zapomniał trafiać do siatki rywali Fot. Bogusław Sacharczuk

Nasza drużyna po ciekawym widowisko pokonała rezerwy Chrobrego 3:2. Już w trzeciej minucie do bramki miejscowych piłkę głową posłał Emil Drozdowicz. Potem do głosu coraz śmielej zaczęli dochodzić gospodarze, czego efektem był gol wyrównujący w 28 minucie, a jego autorem był Miłosz Joźwiak. Jeszcze przed przerwą stilonowcy mogli ponownie wyjść na prowadzenie, ale zabrakło trochę piłkarskiego szczęścia.

Po zmianie stron ponownie do głosu doszedł 36-letni Drozdowicz i w 52 minucie prowadziliśmy 2:1, a w 71 minucie trochę pogubił się Miłosz Jandziak, który trafił do własnej siatki i Stilon prowadził 3:1. Głogowianie wcale nie mieli zamiaru odpuszczać i za sprawą Bartosza Matysiaka w 83 minucie doprowadzili do stanu 2:3. Ostatnie minuty to już silne dążenie gospodarzy do zdobycia choćby bramki wyrównującej, ale ostatecznie komplet punktów przyjechał do Gorzowa.

(red.)

CHROBRY II GŁOGÓW - AGENCJA INWESTYCYJNA STILON GORZÓW 2:3 (1:1)

Bramki: Jóźwiak (28.), Matysiak (83.) - Drozdowicz dwie (3., 52.), Jandziak (71. samobójcza)