Jaropełka, Marii, Niny , 3 maja 2024

Nasi młodzicy w gronie najlepszych

2015-10-01, Sport

Na trwających w Radomiu mistrzostwach Polski młodzików w lekkoatletyce świetnie spisało się troje reprezentantów ALKS PWSZ Gorzów.

Adam Majdański (z lewej) ze srebrnym medalem mistrzostw Polski

Adam Majdański zdobył srebrny medal w biegu na 300m ppł. z wynikiem 40,26 s. Artur Łapo był piąty w rzucie młotem a Karolina Bogus uplasowała się na dziesiątej pozycji w biegu na 100m ppł. z wynikiem 15,86.
Był to ostatni start naszych zawodników w obecnym sezonie w zawodach rangi mistrzostw Polski. Ogółem we wszystkich kategoriach młodzi lekkoatleci wywalczyli osiem medali najważniejszych krajowych imprez. Był to zdecydowanie najlepszy rok w trzyletniej historii klubu.