Irydy, Tamary, Waldemara , 5 maja 2024

Czerwony Piast. Druga porażka piłkarzy z Karnina

2014-03-22, Sport

Piast Karnin doznał drugiej wiosną porażki w rozgrywkach III ligi grupy dolnośląsko-lubuskiej. Tym razem przegrał na wyjeździe z Foto-Higieną Gać 1:2.

Szkoda straconych punktów, ponieważ podopieczni trenera Mariusza Niewiadomskiego wypracował sporo okazji podbramkowych, ale niestety zdołał wykorzystać tylko jedną. Do bramki w 18 minucie trafił Michał Świercz. Zaledwie 11 minut później było już 2:1 dla gospodarzy. Chwilę później mogło być 3:1, lecz miejscowi nie wykorzystali rzutu karnego, podyktowanego za faul Piotra Budy. Gola nie było, ale Buda obejrzał czerwony kartonik i Piast musiał radzić sobie w dziesiątkę. W końcówce los kolegi podzielił Michał Pakuła i goście kończyli mecz w dziewiątkę.

Foto-Higiena Gać - Piast Gorzów-Karnin 2:1 (2:1)

Bramki: Synowiec (22) i Budny (29) dla Foto-Higieny oraz Świercz (18) dla Piasta.