Sport

Akademiczki zdobyły gdyńskie wzgórze 2013-01-12 22:25

Sport

Akademiczki zdobyły gdyńskie wzgórze
Ważne zwycięstwo w XVII kolejce Ford Germaz Ekstraklasy odniosły koszykarki KSSSE AZS PWSZ, które na wyjeździe pokonały Centrum Wzgórze Gdynię 88:64.
Formę wypracowuje się na treningach 2013-01-09 19:09

Sport

Formę wypracowuje się na treningach
  Z Krzysztofem Kocikiem, grającym II trenerem siatkarzy Rajbudu Meprozet GTPS Gorzów, rozmawia Robert Borowy
Bal Charytatywny coraz bliżej 2013-01-09 18:28

Sport

Bal Charytatywny coraz bliżej
Na 26 stycznia wyznaczono termin siódmego już Balu Charytatywnego gorzowskiej Stali, który odbędzie się w auli gorzowskiego AWF-u.
Zagrały pod Wawelem jak równy z równym. Do 25 minuty... 2013-01-06 20:56

Sport

Zagrały pod Wawelem jak równy z równym. Do 25 minuty...
Gorzowskie koszykarki przegrały w Krakowie z mistrzyniami Polski 56:74, choć przez większość meczu prowadziły. Niestety, o porażce zadecydowała fatalna trzecia kwarta i zbyt krótka ławka rezerwowych.
Wygrana siatkarzy z liderem po znakomitym meczu 2013-01-05 23:24

Sport

Wygrana siatkarzy z liderem po znakomitym meczu
Wspaniały spektakl zafundowali kibicom siatkarze gorzowskiego GTPS-u oraz lidera drugiej ligi Krispolu Wrześni. Gorzowianie sprawili niespodziankę dużego kalibru, wygrywając 3:2, choć pierwsze dwa sety padły łupem gości.
Powrót siatkarzy i koszykarek na parkiety 2013-01-05 11:02

Sport

Powrót siatkarzy i koszykarek na parkiety
Po przerwie świąteczno-noworocznej dzisiaj do rywalizacji ligowej powracają siatkarze, natomiast jutro koszykarki.
Agnieszka Makowska: Musimy jeszcze więcej pracować na treningach 2013-01-04 17:54