Sport

Piłkarze ręczni Stali zagrają z Olimpem 2021-02-12 17:59

Sport

Piłkarze ręczni Stali zagrają z Olimpem
Po ponad dwóch i pół miesiącach szczypiorniści TL Ubezpieczenia Stali Gorzów powracają do własnej hali na mecz pierwszej ligi.
Kangury lepsze, Bury trafia z własnej połowy 2021-02-08 17:08

Sport

Kangury lepsze, Bury trafia z własnej połowy
Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów po dobrym meczu pokonali UKS Gimbasket Wrocław 86:75.
Udany powrót pingpongistów Gorzovii 2021-02-08 12:01

Sport

Udany powrót pingpongistów Gorzovii
W trakcie ostatniego weekendu, niemal po dwóch miesiącach przerwy, do rywalizacji powróciły pierwszoligowe drużyny tenisa stołowego.
Ten zespół ma spory potencjał 2021-02-07 14:40

Sport

Ten zespół ma spory potencjał
Drugie kontrolne spotkanie ma za sobą czwartoligowy Stilon Prosupport, który po wygranej 2:1 z Budowlanymi Murzynowo, teraz musiał uznać wyższość rywala z Zielonej Góry.
Wartościowy, choć przegrany sprawdzian 2021-02-07 10:56

Sport

Wartościowy, choć przegrany sprawdzian
W kolejnym meczu sparingowym Warta Gorzów przegrała na własnym boisku ze Świtem Skolwin-Szczecin 1:2.
Walczyła do końca i wykonała plan 2021-02-01 13:17

Sport

Walczyła do końca i wykonała plan
W Ostendzie odbyły się tegoroczne mistrzostwa świata w kolarstwie przełajowym, w którym wystąpiła Barbara Borowiecka, świeżo upieczona mistrzyni Polski ze Szczepan Bike Team Gorzów.
Dramatyczny mecz i cenne zwycięstwo Stali 2021-01-30 22:18

Sport

Dramatyczny mecz i cenne zwycięstwo Stali
Od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze ręczni TL Ubezpieczenia Stali Gorzów.
Stal rozpoczyna trudną walkę o awans 2021-01-29 10:25

Sport

Stal rozpoczyna trudną walkę o awans
Po blisko dwumiesięcznej przerwie na ligowe parkiety powracają piłkarze ręczni Stali Gorzów.
Nasza mistrzyni jedzie na mistrzostwa świata 2021-01-28 00:02

Sport

Nasza mistrzyni jedzie na mistrzostwa świata
Barbara Borowiecka, reprezentująca barwy Szczepan Bike Team Gorzów, została mistrzynią Polski w kolarstwie przełajowym.
Piłkarska wiosna coraz bliżej 2021-01-27 10:14

Sport

Piłkarska wiosna coraz bliżej
Gorzowskie drużyny piłkarskie przygotowują się do rundy wiosennej i w ich ramach rozgrywają lub niedługo zaczną rozgrywać mecze kontrolne.