Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Artemona, Justyny, Przemysławy , 13 kwietnia 2021
1234567
...
254
(2537)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i znów wypada pochwalić miasto 2021-04-12 08:40

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i znów wypada pochwalić miasto
No i proszę, jak się człowiek uprze, pomarudzi, ponarzeka, to nawet urzędników do swojego przekona. Tak było z łąkami kwietnymi, które lada moment powinny być widoczne.
Szkoły muzyczne się promują i to jak! 2021-04-09 08:52

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Szkoły muzyczne się promują i to jak!
Muzyczne ZOO uwodzi i zaskakuje. Jakby kto nie wiedział, muzyczne ZOO to nietypowa promocja Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gorzowie.
Radni zaczynają się przekonywać do ekologii 2021-04-08 00:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Radni zaczynają się przekonywać do ekologii
No i zaskoczył mnie pewien radny bardzo pozytywnie. Bo pomyślał o ekologicznych parkingach. Uda się?
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-04-07 08:33

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów rozdyskutowali się ludzie
Gorzów to jednak miasto dyskutantów. Co prawda, post fatum i w mediach społecznościowych, ale jednak. Tym razem poszło o biletomaty MZK.
Centrum miasta ma być jak salon 2021-04-06 09:03

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Centrum miasta ma być jak salon
Tak, tak, tak określają najwyższe władze kierunek, w którym mają iść przebudowy i inne zadziałania w centrum. Nie mam salonu, więc nie wiem, jak to powinno wyglądać.
Odpoczynku, dobrego czasu, wszystkiego naj…. 2021-04-02 08:35

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Odpoczynku, dobrego czasu, wszystkiego naj….
Przed nami kolejny długi weekend. Dla wierzących to święta Wielkiej Nocy, dla niewierzących wolny czas. Każdemu zatem, czego mu potrzeba.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-04-01 10:20

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Coś się zmienia jednak w klimacie
Zadziwiający doprawdy był wczorajszy dzień. Wydarzyło się wiele rzeczy, które pokazują, iż chyba zmieniają się nastroje gorzowian.
Najbardziej obfotografowane miejsce w mieście 2021-03-31 08:25

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Najbardziej obfotografowane miejsce w mieście
No tak, kto żyw, poleciał prosto do parku Wiosny Ludów, żeby sfotografować krokusy, które w dwóch miejscach zakwitły w niezwykły sposób. No i to jest prosta odpowiedź, czego oczekują mieszkańcy.
Gorzowianie jak zwykle biorą sobie kwiatki 2021-03-30 00:01

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Gorzowianie jak zwykle biorą sobie kwiatki
Choć miasto nasze ostatnimi czasy niezbyt piękne jest, to jednak magistrat się czasami stara, aby jednak było ładnie. Ale co ma zrobić, kiedy sami mieszkańcy powodują, że ładne nie jest.
Nie zgadzam się na dalsze dotowanie remontu 2021-03-29 10:01

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Nie zgadzam się na dalsze dotowanie remontu
Miasto zamierza przekazać prawie milion złotych na dalszy remont katedralnej wieży. Nie zgadzam się na to, podobnie jak większość mieszkańców miast.
1234567
...
254
(2537)
X

Napisz do nas!

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x