Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Jakuba, Stefana, Romy , 28 listopada 2021
1234567
...
269
(2686)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I jeszcze trochę o Schodach Donikąd będzie 2021-11-26 07:59

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I jeszcze trochę o Schodach Donikąd będzie
Jeden z miejskich portali społecznościowych zapytał ludzieńków, co chcą mieć na Schodach Donikąd. I co chcą mieć? Schody.
Święto bimbkarzy, bibmbek i po trosze pasażerów 2021-11-25 08:35

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Święto bimbkarzy, bibmbek i po trosze pasażerów
Zwykle jakoś nie pisze o dniu buraka, pomidora czy czegoś tam innego. Ale o świecie tramwajarzy zwyczajnie chcę.
Jest nowe święto państwowe i zobaczymy, co się zmieni 2021-11-24 08:11

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jest nowe święto państwowe i zobaczymy, co się zmieni
Jest nowe święto, czyli rocznica wybuchu powstania wielkopolskiego. 27 grudnia dokładnie. W Wielkopolsce i okolicach to zawsze bardzo ważny dzień. A u nas?
20 lat minęło jak jeden dzień 2021-11-23 08:12

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

20 lat minęło jak jeden dzień
No i macie. Lodowisko Słowianki działa już 20 lat. Ani się obejrzeliśmy, a dwie dekady minęły.
Gmeranie nieustanne przy rozkładzie 2021-11-22 11:10

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Gmeranie nieustanne przy rozkładzie
Po co ciągle coś zmieniać, kiedy efekty są coraz gorsze? Po co gadać o zrównoważonym rozwoju ekologicznej komunikacji, kiedy to wszystko nie ma sensu. Żadnego.
Kłótni o zbiornik retencyjny ciąg dalszy 2021-11-19 18:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Kłótni o zbiornik retencyjny ciąg dalszy
Mieszkańcy osiedla Europejskiego nie chcą zbiornika retencyjnego, który miałby powstać kosztem zieleni. Miasto uspokaja, że nie powstanie. Ale jakoś urzędnikom ludzie nie chcą wierzyć.
Tak się powinno chyba robić 2021-11-18 08:48

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Tak się powinno chyba robić
Właścicielka Letniej, zmarła niedawno pani Aniela Widera zostanie upamiętniona. Specjalna tablica pojawi się jeszcze w tym roku.
Miasto chyba lubi debatowanie, konsultowanie i coś w podobie 2021-11-17 08:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Miasto chyba lubi debatowanie, konsultowanie i coś w podobie
Konsultacje w sprawie zieleni, w sprawie Schodów Donikąd, w innych jeszcze. Teraz dochodzą konsultacje w sprawie kultury.
Będzie remont, nie będzie, będzie, nie będzie… 2021-11-16 08:03

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Będzie remont, nie będzie, będzie, nie będzie…
Dzieci mają wyliczanki, dorośli powiedzenie, że na dwoje babka wróżyła. Tak to wygląda, jeśli chodzi o symbol-niesymbol, czyli Schody Donikąd.
Będzie remont dworca, tylko po co 2021-11-15 09:45

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Będzie remont dworca, tylko po co
Mija coś z dziesięć lat od ostatniej przebudowy dworca kolejowego i znów ktoś planuje kolejny remont. Mnie nurtuje pytanie – po co?
1234567
...
269
(2686)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x