Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Arety, Marty, Marcina , 24 października 2021
1234567
...
267
(2663)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Może w końcu coś się ruszy 2021-10-08 07:55

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Może w końcu coś się ruszy
Pojawiły się jakieś nowe rusztowania przy budynku na rogu 30 Stycznia i Dąbrowskiego. Ruszy w końcu remont?
Mam w końcu i ja niezwykłą książkę 2021-10-07 08:17

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Mam w końcu i ja niezwykłą książkę
Choć miasto nasze za bardzo literatami nie stoi, to jednak kilku jest. No i właśnie jedna z nich wydała swoją długo oczekiwaną książkę.
Żółto od kwiatków powinno być wszędzie 2021-10-06 08:18

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Żółto od kwiatków powinno być wszędzie
Na pewno będzie przed Urzędem Wojewódzkim, bo tam właśnie sadzone są żonkile – symbol Pola Nadziei, znak hospicyjny. Im więcej ich w mieście, tym lepiej.
Odtwarzania zielska na razie nie będzie 2021-10-05 07:56

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Odtwarzania zielska na razie nie będzie
Już jakiś czas temu miałam powiedzieć – szkoda. Szkoda, że jednak tym razem projekt obywatelski pod tytułem – odtwarzania historycznych zadrzewień się nie przebił.
Milion i jeden raz się o to upominałam 2021-10-01 07:59

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Milion i jeden raz się o to upominałam
Milion i jeden raz, albo i więcej pisałam, że coś trzeba zrobić z kamienicą przy Łokietka 17. Efekt? Żaden. Teraz zaczyna ona wyglądać, nie, ona już absolutnie nie wygląda.
Taki oto sobie spacerkiem poszłam 2021-09-30 08:21

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Taki oto sobie spacerkiem poszłam
Staram się nie chodzić ulicami Nowego Miasta. Generalnie staram się nie chodzić nigdzie. Tym razem jednak poszłam ulicą Mieszka I.
Dobry wieczór Gorzów już za rok 2021-09-29 08:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Dobry wieczór Gorzów już za rok
Magistrat podsumował cykl Dobry wieczór Gorzów. No i sukces oraz powtórka za rok. Dobrze, ale do przemyślenia co nieco.
Mam w końcu i ja, mam konika z Santoka 2021-09-28 00:25

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Mam w końcu i ja, mam konika z Santoka
Konik z Santoka, malutka wiekowa rzeźbka, już od jakiegoś czasu robi furorę w świecie.
I znów ubył mi fantastyczny znajomy 2021-09-27 00:44

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów ubył mi fantastyczny znajomy
Coraz bardziej nie lubię odbierać telefonów, coraz bardziej nie lubię otwierać komputera. Coraz bardziej pusto się robi.
Jak dla mnie zaczyna się sezon 2021-09-24 08:10

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jak dla mnie zaczyna się sezon
Zawsze, od wielu lat, czekam na ten moment. Na pierwszy koncert w sezonie w Filharmonii. Przedtem, jak jej nie było, czekałam na pierwszy klasyczny gdziekolwiek lub jechałam do Szczecina czy Poznania.
1234567
...
267
(2663)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x