Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Damiana, Mirabeli, Wincentego , 27 września 2022
1234567
...
289
(2886)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A kibice sobie szli i szli, i szli 2022-09-12 08:53

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A kibice sobie szli i szli, i szli
Szłam do teatru, bo musiałam znów zobaczyć Papuszę. I nagle mnie uderzył widok ludzi w żółto-niebieskich polarach i z takimi szalikami.
I znów przyszedł Armagedon, i na pewno będą następne 2022-09-09 07:54

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów przyszedł Armagedon, i na pewno będą następne
Przykrym jest ciągle pisać – retencja, mała retencja, przywracanie terenów zielonych, zdejmowanie betonu ze wszystkiego. Przykrym, bo w pewnym momencie najczarniejsze scenariusze się sprawdzają.
Zaczyna się proces, który będzie uważnie obserwowany 2022-09-08 08:38

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zaczyna się proces, który będzie uważnie obserwowany
Tego feralnego dnia wydarzyła się niewyobrażalna tragedia. Zginęło małe dziecko, a ojciec omal oszalał. Dziś zaczyna się proces sprawcy.
Skoro nie zielone torowiska, to choć może oszczędzanie 2022-09-07 08:43

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Skoro nie zielone torowiska, to choć może oszczędzanie
Już wiemy, że zielonych torowisk tramwajowych nie będzie. Zatem może warto spojrzeć na miasto od strony oszczędzania energii.
Nie tylko deptak, ale zielony deptak 2022-09-06 07:53

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Nie tylko deptak, ale zielony deptak
Przyznam, że nie wierzę. Po prostu. Bo wszystkie dotychczasowe przebudowy i remonty w mieście sprawiły, że nie wierzę w takie zapewnienia.
A to położą asfalt, a to go zedrą, czyli tak bez końca 2022-09-05 08:08

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A to położą asfalt, a to go zedrą, czyli tak bez końca
Coś się znów dzieje w ulicy Dworcowej. Znów zdarto asfalt i znów tam jakieś maszyny stoją. No tak.
Dobrze, że to jednak nie była noc 2022-09-02 12:48

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Dobrze, że to jednak nie była noc
Na nic prośby, na nic gadanie, na nic pomstowanie. Nawet kary nie pomagają. Zawalidrogi jak zawadzały, tak zawadzają.
Jarzębiną i uczniami w gali jesień się zaczyna 2022-09-01 08:14

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jarzębiną i uczniami w gali jesień się zaczyna
Czerwona jarzębina, zapamiętany zapach kredy, widok galowo ubranych małych i maleńkich – to dla mnie są sygnały, że jesień przyszła.
Sąsiad sąsiadowi potrafi zatruć życie 2022-08-31 08:13

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Sąsiad sąsiadowi potrafi zatruć życie
Może sobie ZGM i zresztą jeszcze inne służby stanąć na rzęsach, starać się bardzo, a wystarczy jeden lokator i po zawodach. Zaskakujące, że takie rzeczy się jeszcze dzieją.
To były pracowite dni końcówki lata 2022-08-29 08:34

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

To były pracowite dni końcówki lata
Najpierw Chorin, a w sobotę Frankfurt nad Odrą. Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej ostatecznie podbiła publiczność pogranicza. I niektórzy fani z miasta w tym uczestniczyli.
1234567
...
289
(2886)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x