Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Juliusza, Lubosława, Wiktoryny , 12 kwietnia 2021
1234567
...
254
(2536)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-03-10 08:05

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A w centrum miasta śmietnik sobie straszy
Przechodzę tamtędy do pracy i zastanawiam się, jak to możliwe jest. Jak to możliwe jest, że nikomu to nie przeszkadza.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-03-09 11:50

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Ma być jaśniej, bo parków nie widać
Radni chcą, aby było więcej światła w mieście, bo nie widać parków, skwerów oraz siłowni pod chmurką. Jeśli ma to tak wyglądać jak Kwadrat czy zwieńczenie Schodów Donikąd, to ja się nie zgadzam.
Traktoristka Frosia, czyli Dzień Kobiet 2021-03-08 00:18

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Traktoristka Frosia, czyli Dzień Kobiet
No tak, dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet. Przez miniony system ważne święto spłaszczone do goździka i pończoch. A obecnie to nie wiadomo co.
Frankfurt się dowie, gdzie leży Gorzów 2021-03-05 08:50

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Frankfurt się dowie, gdzie leży Gorzów
Miasto ma nową stronę internetową. W sensie magistrat ma. No i jakiś czort mnie podkusił, żeby tam wejść.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-03-04 08:41

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Może będzie radiowy Oscar?
Co prawda, jeśli będzie to trafi do Winnego Grodu, ale za opowieści o gorzowianinie. Trzymam kciuki, bo i autora lubię, i bohatera opowieści.
Drzewa wracają do mnie jak bumerang 2021-03-03 08:34

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Drzewa wracają do mnie jak bumerang
Otworzyłam wczoraj prywatną pocztę, a tam zatrzęsienie informacji od oburzonych gorzowian. I tak zostałam oto chyba rzecznikiem miejskich drzew.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-03-02 08:26

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Wandale niszczą miasto. Wcale nie przestali
Zaskoczyła mnie fala świętego oburzenia, że ktoś śmiał paćkać paskudnego nadwarciańskiego Janusza. Dopiero ten fakt otworzył oczy?
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-03-01 08:28

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zbliżamy się do rocznicy zarazy
W niedzielę w Filharmonii Gorzowskiej zagościł Balet Dworski Cracovia Danza. I tak oto rok po planowanym koncercie doszło do jego realizacji.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-26 08:11

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Lubuski wawrzyn trafił w godne ręce
Po raz kolejny odbyła się w Zielonej Górze gala rozdania Wawrzynów Literackich. Tym razem ważny, bo naukowy trafił w ręce profesora Dariusza Aleksandra Rymara.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-25 08:35

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Park kieszonkowy i rozmowy na punkcie
Dobre jest to, że ma przybyć zieleni na osiedlu Słonecznym. Dziwnym natomiast staje się polszczyzna, którą posługują się urzędnicy.
1234567
...
254
(2536)
X

Napisz do nas!

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x