Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Damiana, Mirabeli, Wincentego , 27 września 2022
1234567
...
289
(2886)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Uderz w coś, a na pewno ktoś się odezwie 2022-08-26 10:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Uderz w coś, a na pewno ktoś się odezwie
Dokładna prawda powtórzyła się kolejny raz. Fajnie, że jednak ktoś czyta różne rzeczy, niefajnie, że jak już zabiera głos, to nie wystarcza mu odwagi, żeby się podpisać.
Odbyłam bardzo ciekawą rozmowę 2022-08-25 08:12

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Odbyłam bardzo ciekawą rozmowę
O tym, że wspólnoty remontują kamienice, nie trzeba za bardzo nikogo przekonywać. Zwyczajnie to widać. Ale zmieniła się jakość tych remontów.
Już zaczynam się bać kolejnych inwestycji 2022-08-24 08:58

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Już zaczynam się bać kolejnych inwestycji
Miasto zapowiada, że będzie przebudowywać Wełniany Rynek i ulicę Kosynierów Gdyńskich. A ja zaczynam czuć ciarki na plecach. Ciarki strachu.
Codziennie sprawdzam, czy jeszcze jest woda 2022-08-23 08:41

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Codziennie sprawdzam, czy jeszcze jest woda
Staram się codziennie choć spojrzeć na Kłodawkę. Patrzę, czy jeszcze jest woda. Na szczęście płynie… Choć progi są bardzo dobrze widoczne.
Lokalne ślady u sąsiadów zza Odry 2022-08-22 09:53

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Lokalne ślady u sąsiadów zza Odry
Pojechałam, co prawda, na koncert, a właściwie do pracy. Ale miałam czas, żeby się pogapić na ceglaną posadzkę. I znalazłam.
Miasto ma swój własny barometr 2022-08-19 10:00

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Miasto ma swój własny barometr
Kiedy nie ma już nic pewnego, trzeba sięgać po niepewne lub bajeczne. Dla mnie takim czymś jest zielona elewacja Łaźni Miejskiej.
I tak o związkach wielkich z regionem w Paradyżu 2022-08-18 08:54

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak o związkach wielkich z regionem w Paradyżu
O tym, że słuchanie muzyki jest rzeczą więcej niż przyjemną, wiedzą ci, co lubią jej słuchać. Natomiast o tym, że muzyka łączy czasy, epoki, miejsca i ludzi wiedzą ci, co się nią interesują.
Zaglądanie do klatek schodowych może być przyjemne 2022-08-17 08:37

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zaglądanie do klatek schodowych może być przyjemne
Złapałam się na tym, że to robię. Zaglądam do klatek schodowych. Po co? Po zachwyt generalnie.
Jabłonka to krajobraz już sierpniowy 2022-08-16 08:05

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jabłonka to krajobraz już sierpniowy
Miejska partyzantka ekologiczna już zaczyna działać. Wcześniej niż zwykle, bo takie są potrzeby czasu.
I znów tam jeżdżę, jak niemal co roku 2022-08-12 10:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów tam jeżdżę, jak niemal co roku
Zaczął się Festiwal Muzyki Dawnej Muzyka w Raju. I co dziwne, w tym roku jakoś nie ma na nim ludzi z miasta naszego.
1234567
...
289
(2886)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x