Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Gustawa, Kariny, Stefana , 2 sierpnia 2021

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-30 08:54

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Kapsuła czasu – czyli tradycji stało się zadość
Kapsuła czasu z dokumentami została wmurowana w cokół przestawionego pomnika Adama Mickiewicza. Dobrze, że tak się stało.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-29 09:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Pojawi się mieszkanie dla bezdomnych kobiet
Bezdomność to olbrzymi problem. Przyglądam się kilku takim osobom, bo koczują obok mojej poddomowej Biedronki. Bezdomność kobiet to podwójny problem.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-28 00:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Po co komu kultura, po co komu lekcje o kulturze
Też się zastanawiam, a od wczorajszej podróży, króciutkiej, bo z Miasteczka do Miasta coraz bardziej. Nie podsłuchiwałam, ale usłyszałam.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-25 08:39

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I kolejny mural w miejskim pejzażu
Od jakiegoś czasu plasterkiem na paskudne ściany lub na chuliganów są murale. Teraz pojawił się sportowy – Stalowy. I bardzo dobrze,
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-24 09:16

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

To była smuta wiadomość
Otworzyłam pocztę i znalazłam informację o tym, że zmarła pani Barbara Napiórkowska. Pierwsza moja myśl – to była fajny człowiek, twarda góralka.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-23 08:37

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Trzy firmy chcą remontować park Wiosny Ludów
No i niestety, trwa bal z parkiem Wiosny Ludów. Już wiadomo, że aż trzy firmy, wszystkie spoza miasta chcą przywrócić ponoć utraconą świetność najbardziej reprezentacyjnemu parkowi miejskiemu.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-22 08:27

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Dzisiaj można sobie pojeździć za darmo
Przynajmniej raz do roku jest taki dzień, że wszyscy mogą pojeździć miejską komunikacją za darmo. I bardzo dobrze, że choć raz taki dzień jest.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-21 00:37

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Internet niczego nie gubi, ani nie zapomina
Właśnie minęły trzy lata od chwili, kiedy napisałam do IPN w Szczecinie pismo z prośbą o wyjaśnienia w sprawach ważnych dla nas w Gorzowie. Przypomniał mi o tym właśnie Internet.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-18 08:44

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Oj zadzieje się w Santoku, zadzieje
No i jest, a za chwilkę będzie oficjalnie otwarta przepiękna, nowoczesna marina na Noteci. Tym samym Wielka Pętla Wielkopolski zostanie ostatecznie domknięta.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-09-17 08:51

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Już 20 lat, aż 20 lat, tylko 20 lat
Aż trudno uwierzyć, że właśnie mija 20 lat od pierwszego federalnego spotkania landsberczyków w ich rodzinnym mieście. Dziś właściwie pozostała po tym tylko pamięć.
X

Napisz do nas!

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x