Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Andrzeja, Maury, Ondraszka, 30 listopada 2022

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-09-01 11:27

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Kaplica dla grekokatolików?
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-31 10:52

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Weekend dla obżartuchów
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-30 11:23

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Trudna sprawa z tym Teike
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-29 14:20

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Tu stoi kolejka
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-28 09:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Gwiazdorsko w Gorzowie
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-27 10:54

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Z wizytą u Fryderyka
Niemal wszyscy moi bliscy znajomi wiedzą, że mam zakręt dość mocny na temat Fryderyka II Wielkiego. Czytam o nim wszystko, bywam w starej kostrzyńskiej twierdzy, bo On tam też był, co prawda w nader nieciekawych okolicznościach, ale jednak. Otóż kiedy nadarzyła mi się okazja pojechać do Poczdamu, aby obejrzeć wystawę Jemu poświęconą, to nagle z niezrozumiałych teraz dla siebie samej powodów zaczęłam się wahać. Ale na szczęście ktoś mi przemówił do rozsądku i pojechałam.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-25 09:37

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zaczynam odliczanie do pierwszego…
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-24 10:20

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Kilka myśli o promocji
Promocji miasta nad Wartą leżącego na siedmiu wzgórzach, jeśli chodzi o dokładność. Do takiego zamyślenia przywiodło mnie kilka rzeczy. Dwa dni temu oglądałam mój ulubiony teleturniej „Jeden z dziesięciu” i nagle Tadeusz Sznuk najpiękniejszym głosem polskich mediów zadał jednej z uczestniczek pytanie, które brzmiało: Nad jaką rzeką leży miasto Gorzów Wielkopolski? Na szczęście wiedziała, ale w jej glosie pojawił się pytajnik. Ucieszyłam się bardzo, że jednak ktoś o nas słyszał.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-23 19:04

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A nad Wartą straszy
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2012-08-22 19:19

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A w teatrze bez zmian
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x