Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Damiana, Mirabeli, Wincentego , 27 września 2022
1234567
...
289
(2886)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Nie lubię urzędniczego gadania 2022-08-11 09:38

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Nie lubię urzędniczego gadania
Ktoś zatruł rzekę. Ktoś inny bredzi na okrągło, że doszło do przyduchy, albo innego powodu śnięcia ryb. Ktoś, kto to zrobił, winien się w piekle smażyć.
Tak sobie patrzę i się zastawiam, czy wrócą 2022-08-10 09:10

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Tak sobie patrzę i się zastawiam, czy wrócą
Patrzę codziennie na remont narożnej kamienicy przy ul. 30 Stycznia i Dąbrowskiego. Zastanawiam się cały czas, co z tego ostatecznie się wyłoni.
I tak sobie w równym rządku stoją 2022-08-09 08:19

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak sobie w równym rządku stoją
A właściwie w dwóch. Przyznam, że mocno mnie ten widok zaskoczył. Bo z reguły leżą gdzie bądź i są zwykłymi zawalidrogami.
Coś tam chyba dryga w pociągach 2022-08-08 09:38

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Coś tam chyba dryga w pociągach
Z jednej strony nie jadą, spóźniają się i co tylko, ale z drugiej na tory wróciły duże szynobusy. I oby zostały.
O pożytkach płynących z posiadania tramwajów 2022-08-05 08:59

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

O pożytkach płynących z posiadania tramwajów
No i bum. Upał mnie ostatecznie pokonał. Ja, perypatetyk z urodzenia i umiłowania, zostałam pokonana przez upały. Jeżdżę tramwajami.
Magia i czar muzyki dawnej znów nas zaczaruje 2022-08-04 07:52

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Magia i czar muzyki dawnej znów nas zaczaruje
Po raz czwarty zaczyna się w Filharmonii Gorzowskiej Muzyka w Raju, czyli spotkanie z muzyką dawną. Ja osobiście bardzo, ale to bardzo lubię.
I tak sobie Eddy wrócił na swoje miejsce 2022-08-03 09:41

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak sobie Eddy wrócił na swoje miejsce
Jest! Mama jest! Takie okrzyki słychać od pewnego czasu przy rzeźbie Edwarda Jancarza, która znów jest tam, gdzie powinna.
Ta informacja ucieszy melomanów 2022-08-02 08:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Ta informacja ucieszy melomanów
Monika Wolińska, charyzmatyczna dyrygentka, która przez kilka lat była szefową Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej została belwederskim profesorem.
Jadą bimbki po mieście, jadą…. 2022-08-01 08:04

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jadą bimbki po mieście, jadą….
Ruszają tramwaje w całym mieście, czyli najdłuższa przebudowa nowoczesnej Europy dobiega końca. Nareszcie.
Zielsko to śliczne słówko, trzeba tylko to zobaczyć 2022-07-29 10:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zielsko to śliczne słówko, trzeba tylko to zobaczyć
Napisał do mnie przemiły Czytelnik, że razi go słówko zielsko, które ja bardzo często używam. Ależ tak naprawdę to piękne słówko jest.
1234567
...
289
(2886)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x