Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Juliusza, Lubosława, Wiktoryny , 12 kwietnia 2021
1234567
...
254
(2536)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-24 08:56

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A kościół cały czas i coraz bardziej się łuszczy
Przechodzę obok niego codziennie i coraz bardziej nie mogę patrzeć, jak się łuszczy i robi coraz bardziej brzydki. Mam na myśli Biały Kościół.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-23 08:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Będzie coś niezwykłego w teatrze
Jakby komu było mało groteski w życiu codziennym, będzie miał okazję zobaczyć więcej w teatrze. Osterwa właśnie wziął na warsztat Dzień Świra.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-22 00:05

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Dokładnie mija rok od ostatniej wycieczki
To już dokładnie rok, kiedy pojechałam ze swoją ostatnią, przez siebie zrobioną wycieczką do Berlina. I raczej nic nie pokazuje, że w najbliższym czasie znów się tam wybiorę.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-19 00:37

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Na wieczną wartę odeszła harcmistrzyni
Nie myślałam, absolutnie nie myślałam, że właśnie teraz to przeczytam. Kiedy otworzyłam Internet, to zwyczajnie się popłakałam. Odeszła od nas Ela Jagielska-Stećków. Moja bardzo, bardzo bliska znajoma.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-18 08:23

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i zima się chyba skończyła
To jest ten moment, kiedy Gorzów wygląda najżałośniej. Roztopy i szarości wpisują się w ogólną bylejakość wprost znakomicie.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-17 08:52

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Trochę inne oblicze zimy
Piękne obrazki, dzieciaki na sankach, narciarze – takie obrazki przede wszystkim widać podczas tegorocznej, przepięknej zimy. A są też i inne.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-16 08:54

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Trochę się zatrzymał remont
Do nadejścia mrozów remont, a właściwie kompletna przebudowa Chrobrego hulała aż miło. Teraz tam się nic nie dzieje, ale trudno wymagać, aby budowlańcy pracowali przy kilkustopniowym mrozie.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-15 00:00

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I przyjdzie mi czekać do maja
Kultura już ruszyła. Na jak długo i w jakim zakresie - tego nie wie nikt. W każdym razie pierwsze imprezy już się odbyły. Trzeba trzymać kciuki, żeby tak zostało.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-12 08:52

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Na hospicjum tylko w Internecie
No jednak zaraza mocno nam zmienia rzeczywistość. Dziś zasadniczo powinni się na ulicach pojawić kwestorzy, ale ich nie będzie.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-11 08:42

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Warta zaczyna pokazywać, co umie
No i kolejna typowa zimowa informacja, Warta zaczyna się podnosić. Już wszyscy zapomnieli, że tak naprawdę, poza powodzią tysiąclecia, najgorsze były zimowe wzrosty wody.
1234567
...
254
(2536)
X

Napisz do nas!

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x