Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Juliusza, Lubosława, Wiktoryny , 12 kwietnia 2021
12345678
...
254
(2536)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-10 09:25

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Raport w sprawie zimy
Zamarza Kłodawka, a toć to jest potok górski. Po Warcie płynie kra. Dzieciaki do szkół chodzą z zapasowym ubraniem i czymś do zjeżdżania. Zima w pełni.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-09 00:25

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów mamy zimę i to jaką!
Śnieg zaczął znów padać w poniedziałek rano. Drobne płatki śniegu wcale nie przekonywały, że za kilka godzin będzie bajkowo. Bo jest bajkowo.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-08 08:28

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No tak, a my sobie bajki opowiadamy…
Po dwóch latach nieobecności pojechałam w końcu do Winnego Grodu. I powiem tak, tam tylko na lepsze idzie, czego nie można powiedzieć o naszym niepięknym coraz bardziej mieście.
Moja ławka też staje się coraz bardziej krótka 2021-02-05 00:43

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Moja ławka też staje się coraz bardziej krótka
Otworzyłam Internet i zamarłam. Musiałam zadzwonić do przemiłego znajomego, żeby się upewnić, iż to straszne coś, to jednak prawda.
Zastanawia mnie jedna rzecz…. 2021-02-04 08:32

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zastanawia mnie jedna rzecz….
Minęło już kilka dni od śmierci Tadeusza Horbacza. No i najszło mnie pytanie – kto teraz będzie walczył o Cmentarz Świętokrzyski.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-03 00:52

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Miasto zapowiada kolejne odnawiania
Nie bardzo wiadomo, bać się czy cieszyć, kiedy miasto mówi, że coś będzie odnowione. Bo jak to odnowione zyskuje twarz, to raczej okazuje się być karykaturą.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-02 08:43

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Na dzień dobry rozbolało mnie serce
Poszłam do katedry, bo jako przewodnik miejski długo czekałam, aż najważniejsza świątynia w mieście znów będzie dostępna. I wiem jedno, długo do niej nie pójdę.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-02-01 08:55

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

To był dziwny i raczej niezbyt dobry weekend
Dziwny, bo się różne rzeczy wydarzyły, niedobry, bo lokalna kultura oraz społeczność romska zanotowała straty.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-01-29 05:51

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i pierwsza dobra informacja w pandemii
Trochę dobra, trochę niedobra. Luzują się obostrzenia pandemiczne. Można iść do muzeum, ale nadal nie można pojechać na wycieczkę.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-01-28 08:20

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Może to dziwne, ale znalazłam coś ładnego
Naprawdę trudno jest w mieście znaleźć coś nowego, co może być ładne. Bo albo jest zwyczajnie brzydkie, albo otoczone brzydkim. Zatem jak się znajdzie coś ładnego, tym większy zaskok.
12345678
...
254
(2536)
X

Napisz do nas!

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x