Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Damiana, Mirabeli, Wincentego , 27 września 2022
1
...
3456789
...
289
(2886)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak znów Szymon toczy swoją fajerkę 2022-07-13 08:16

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak znów Szymon toczy swoją fajerkę
Pytanie, jak długo ją będzie toczył? Bo z niewiadomych dla nikogo powodów cały czas owa fajerka pada ofiarą gorzowskich wandali.
I jak pięknie może być, zwyczajnie mało do tego trzeba 2022-07-12 08:45

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I jak pięknie może być, zwyczajnie mało do tego trzeba
No i właśnie. Może. Trzeba tylko wypracować sensowny system odbioru śmieci, co jak wiadomo, jest rzeczą zawikłana, trudną i właściwie niewykonalną.
I tak nadchodzi kres pewnego czasu 2022-07-11 08:39

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak nadchodzi kres pewnego czasu
Kiedy niemal pół wieku temu otwierano dworzec PKS, miasto puchło z dumy. Teraz z zażenowaniem patrzy na to, co zostało. Niedługo nie będzie już nic.
Zadziwiają mnie niektóre opinie 2022-07-08 08:33

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Zadziwiają mnie niektóre opinie
Szlak Królewski jednak się podoba. Tak wynika z sond przeprowadzonej przez jeden z lokalnych portali. Przyznam, że nie rozumiem.
Czekałam, kiedy w końcu ktoś głośno o tym powie 2022-07-07 07:56

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Czekałam, kiedy w końcu ktoś głośno o tym powie
No i znów się mleko rozlało. Tym razem chodzi o nieobyczajne zachowanie gorzowian podczas imprez plenerowych.
Czyżby w końcu przyszło opamiętanie? Oby…. 2022-07-06 08:11

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Czyżby w końcu przyszło opamiętanie? Oby….
Miasto zapowiedziało kary za niszczenie zieleni. Chodzi między innymi o drzewka w parku Kopernika.
Wakacje w pełni, a Motyle w gotowości 2022-07-05 08:17

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Wakacje w pełni, a Motyle w gotowości
Nie jakieś tam pazie królowej czy inne cytrynki, ale Motyle Kultury. Ciekawe, do kogo w tym roku polecą?
Każda podróż musi się kiedyś zakończyć 2022-07-04 00:31

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Każda podróż musi się kiedyś zakończyć
Jak był początek, musi być koniec. Dobrze, jeśli pomiędzy wydarzyło się coś, co na zawsze zostanie w pamięci.
Podróż można zacząć wszędzie, nawet w małym miasteczku 2022-06-27 08:12

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Podróż można zacząć wszędzie, nawet w małym miasteczku
Wakacje, okna urlopowe, czas wypoczynku i szaleństwa. Każdy z nas ma, każdy na to czeka, każdy potem żałuje, że za mało, za krótko, zbyt mało intensywnie lub za bardzo intensywnie.
Szukanie takich zakątków w mieście 2022-06-24 08:07

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Szukanie takich zakątków w mieście
Znów naszły upały, znów trzeba szukać wytchnienia. Jest w mieście kilka miejsc, gdzie takie wytchnienie można znaleźć.
1
...
3456789
...
289
(2886)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x