Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Damiana, Mirabeli, Wincentego , 27 września 2022
1
...
45678910
...
289
(2886)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

O pożytkach z chodzenia do biblioteki będzie 2022-06-23 08:17

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

O pożytkach z chodzenia do biblioteki będzie
Gapiłam się w niemym zachwycie na kolekcję kryminałów mego przemiłego znajomego i kolejny raz dochodziłam do wniosku, że bez bibliotek świat byłby zwyczajnie nieudany.
No i jak tu nie kochać kolei? 2022-06-22 08:15

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i jak tu nie kochać kolei?
Nie będzie remontu dworca kolejowego, bo nie będzie budowy centrum przesiadkowego. Bardziej bzdurnej informacji nie było od dawna.
Taką panią Anię pamiętają bywalcy 2022-06-21 08:27

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Taką panią Anię pamiętają bywalcy
Pojawił się nagle. Muralo-tablica poświęcona Anieli Widerze, zwanej przez wszystkich panią Anią. I bardzo dobrze się stało.
Przeżyłam coś na kształt piekła na ziemi 2022-06-20 07:53

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Przeżyłam coś na kształt piekła na ziemi
Mam nadzieję, że po ubiegłym weekendzie każdy, kto bredził do tej pory o wycinkach, zastanowi się pięć razy. Ja omal nie umarłam.
I znów za chwilkę najdłuższy weekend nowoczesnej Europy 2022-06-15 08:01

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów za chwilkę najdłuższy weekend nowoczesnej Europy
Boże Ciało, katolickie święto, powoduje, że przed nami znów długi weekend. Ja nie bardzo lubię, bo mnie to demodeluje system, ale inni jak najbardziej.
Pani Henryce na pewno by się to nie spodobało 2022-06-14 09:02

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Pani Henryce na pewno by się to nie spodobało
No tak, mamy mural, a właściwie krańcowy przykład chuligaństwa. Na ścianie zabytku ktoś raczył wspomnieć o tym, że szlachectwo zobowiązuje. I podparł się dwoma nazwiskami.
Po prostu trzeba popatrzeć w górę, póki jest czas 2022-06-13 08:55

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Po prostu trzeba popatrzeć w górę, póki jest czas
Popatrzyłam sobie na kościelną wieżę. Nie katedralną, bo na nią od jakiegoś czasu wcale nie patrzę. Ale na Biły Kościół sobie popatrzyłam.
I tak oto gazony nam pięknieją 2022-06-10 08:34

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak oto gazony nam pięknieją
Każda informacja, która mówi o tym, że jakieś zielsko się pojawia w przestrzeni miejskiej, jest informacją dobrą. Ciekawe, jak długo to dobre się utrzyma.
Bez biblioteki trudno się żyje 2022-06-09 08:45

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Bez biblioteki trudno się żyje
Przynajmniej ja tak mam. Jak się robi gorąco, a to coraz częściej się dzieje, nadzieją jest biblioteka.
Wystarczyło trochę wody z nieba i znów to samo 2022-06-07 08:11

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Wystarczyło trochę wody z nieba i znów to samo
To nie była jakaś olbrzymia burza. To była zwykła letnia burza, zresztą wyczekana i bardzo potrzebna. Ogrodom potrzebna i mnie. Bo po raz kolejny wyszło na moje.
1
...
45678910
...
289
(2886)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x