Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Juliusza, Lubosława, Wiktoryny , 12 kwietnia 2021
1
...
45678910
...
254
(2536)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-01-13 00:37

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Może warto popatrzeć na to, jak różne rzeczy robią sąsiedzi
Mamy w mieście paczkomaty, parkomaty oraz nowe coś, co można nazwać psomaty, czyli pojemniki z workami na psie odchody. Przydałyby się jeszcze jedne – maty.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-01-11 00:17

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Miał być hotel i restauracja a pewnie będzie coś innego 
Ostatnio przechodziłam obok byłej centrali rybnej, czyli nowego obiektu i tak się zastanawiałam, co to będzie.   
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-01-08 00:57

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i przybył nam nowy, ciekawy periodyk do czytania
Wszystko coraz bardziej przenosi się do Internetu, nawet nowe i wybitnie ciekawe wydawnictwa. Właśnie takie nowe ujrzało światło dzienne. I bardzo dobrze, że już.
Znów dziki straszą mieszkańców 2021-01-07 00:24

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Znów dziki straszą mieszkańców
Po pierwszej fali euforii pod tytułem - zobacz, jakie ładne zwierzątka wyszły, gorzowianie mają coraz bardziej dość dzików, które można już spotkać wszędzie.
A jednak się brudzi, i to nawet bardzo 2021-01-05 00:01

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A jednak się brudzi, i to nawet bardzo
Kiedy powstawał nieszczęsny deptak na Sikorskiego, różni fachowcy mówili, że to bzdurny pomysł. Czas pokazuje coraz bardziej, że mieli rację.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2021-01-04 00:19

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i nagle przyszła zima!!!
Kiedy synoptycy wieszczyli, że po nowym roku może spaść śnieg, tylko się uśmiechałam. Bo przecież o zimie ze śniegiem zapomnieli wszyscy.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-12-31 09:07

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Oby ten nowy rok był choć odrobinę lepszy
Zaraza, potem długo, długo nic i znów zaraza – tak najprościej zostanie zapamiętany odchodzący 2020 rok. Najgorszy w moim życiu, podejrzewam, że nie tylko w moim.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-12-30 00:54

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

No i coś z biletami MZK się może zmieni
Może biletomaty, może bilety na aplikację, może jakaś inna forma, na karty magnetyczne czy coś w telefonie. Idą zmiany, i bardzo dobrze.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-12-29 00:21

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

To już pięć lat, jak sobie Pozytywka działa
Zaraza sprawiła, że i Pozytywka musiała zawiesić działania. Ale jak tylko to cholerstwo pójdzie precz, zrobimy urodziny jak się patrzy.
Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje 2020-12-28 08:59

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I po świętach, spokojnych jak nigdy
Nie było interwencji policji, nie było mordowanych karpi. Był Dziadek do orzechów oraz święty spokój. Tak minęły najbardziej nieprawdopodobne święta w moim życiu.
1
...
45678910
...
254
(2536)
X

Napisz do nas!

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x