Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa i regionu, publicystyka, wywiady, sport, żużel, felietony

Jesteś tutaj » Home » Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje »
Macieja, Boguty, Bogusza , 24 lutego 2024
1
...
6789101112
...
320
(3194)

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jakoś się jednak ożywia to miasto 2023-10-05 08:13

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Jakoś się jednak ożywia to miasto
Już działa turecka restauracyjka, lada chwila ruszy knajpka Wiktorii. Mało tego, na Bulwarze Wschodnim też się dobrze dzieje. Czyżby koniunktura?
Tak należy honorować wybitnych 2023-10-04 08:05

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Tak należy honorować wybitnych
Trzeba pochwalić magistrat. Za to, że nazwał jedną z ulic, co prawda mało ważną, imieniem wybitnego obywatela Stanisława Żytkowskiego.
Nie ma to jak spacer wczesną porą 2023-10-03 08:22

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Nie ma to jak spacer wczesną porą
Zawiało mnie na mój ulubiony Cmentarz Świętokrzyski. Było wcześnie rano, cicho, spokojnie i jak zawsze tam, nostalgicznie.
Kto rano wstaje, może się czasami bardzo zdziwić 2023-10-02 08:32

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Kto rano wstaje, może się czasami bardzo zdziwić
Szłam sobie wolnym krokiem na to coś, nazywane z przyzwyczajenia dworcem kolejowym. Szłam i nagle zonk. A co to ma być?
A kostki już nie ma, i na pewno nie będzie 2023-09-29 08:12

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

A kostki już nie ma, i na pewno nie będzie
Szkoda, bo mogłaby to być klimatyczna uliczka, która by zachwycała – to nie słowa Renaty Ochwat, a ludzi, którzy tam mieszkają i pracują.
Ożywia się Chrobrego, przynajmniej tak się zapowiada 2023-09-27 10:45

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Ożywia się Chrobrego, przynajmniej tak się zapowiada
Trzy nowe knajpki mają się lada chwila otworzyć przy Chrobrego. Dobrze by było, żeby jeszcze inne pustacie się zapełniły.
I znów przebarwia się wino 2023-09-26 08:58

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I znów przebarwia się wino
Może trudno w to uwierzyć, ale idzie jesień. Moja najbardziej ulubiona pora roku. Zatem nie będzie labidzenia, bo jak wino czerwienieje, to zwyczajnie się robi pięknie.
Rośliny mobilne zamiast trawników czy skwerów 2023-09-25 09:09

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Rośliny mobilne zamiast trawników czy skwerów
Zamiast trawy, gazonu, drzew czy innych chaberdzi bruk i rośliny mobilne. Nawet w malutkich miastach. Coś okropnego.
I tak sobie kasowniki zostały zablokowane 2023-09-22 09:14

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

I tak sobie kasowniki zostały zablokowane
Gdyby nie ogólna telewizja, to bym się zestresowała, choć powodów nie mam. Otóż zaatakował mnie komunikat o biletach do kontroli.
Słoń, zwłaszcza kolorowy, a różne sprawy 2023-09-21 08:12

Renata Ochwat: Moje irytacje i fascynacje

Słoń, zwłaszcza kolorowy, a różne sprawy
Nie ma to jak na swoje drodze spotkać słonia. Zawsze dobrze wróży i zawsze coś się dobrego wydarzy.
1
...
6789101112
...
320
(3194)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x