2021-01-23, Żużel
Do ligowego sezonu w PGE Ekstralidze pozostało jeszcze dziesięć tygodni, ale już znamy pierwsze terminy wyjazdów gorzowian na tor.
Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, szczególnie pandemia oraz warunki atmosferyczne, to pierwsze sparingi podopieczni trenera Stanisława Chomskiego zaliczą już 20 i 21 marca. W tych dniach zmierzą się z brązowym medalistą ubiegłorocznych rozgrywek ligowych – Betardem Spartą Wrocław. Najpierw oba zespoły spotkają się we Wrocławiu, nazajutrz w Gorzowie.
Z kolei 23 marca stalowcy na swoim torze podejmą beniaminka najwyższej klasy rozgrywek – eWinner Apatora Toruń. Tydzień później, 30 marca obie ekipy spotkają się na Motoarenie. Nieco wcześniej, bo na niedzielę 28 marca zaplanowano memoriał Edwarda Jancarza.
Początek rozgrywek ligowych zaplanowano na pierwszy weekend kwietnia. Zgodnie z przyjętym terminarzem Moje Bermudy Stal na inauguracyjne spotkanie wybiera się 4 kwietnia do Leszna.
(red.)
Już 21. czerwca na stadionie GBS Gorzów im. Edwarda Jancarza rozegrana zostanie kolejna runda cyklu Grand Prix.