2021-06-15, Żużel
We wtorek i środę (15-16 czerwca) gorzowskich kibiców żużla czekają dwa ćwierćfinały Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów.
Początek obu czwórmeczów o godzinie 16.00 na stadionie im. Edwarda Jancarza. W zawodach wystąpią cztery zespoły. Obok Grupy Polmotor Stali Gorzów ujrzymy ekipy z Bydgoszczy, Wrocławia i Daugavpils. Łotysze zresztą są faworytami tej grupy. Nas najbardziej interesować będzie jazda 15-letniego Oskara Palucha, który zadebiutuje w oficjalnych zawodach na motocyklu o pojemności 500 cc.
Karnetowicze mają bezpłatne wejście na obie rundy, a program zawodów mogą kupić w cenie 2 złotych. Pozostali muszą zakupić bilety wraz z programem po 10 zł na jedną rundę. Sprzedaż jest prowadzona w Sklepie Kibica przy stadionie, a ruszyła od wtorku (15 czerwca) od godz. 12.00.
Wejście na zawody od ul. Jasnej, otwarte 30 minut przed rozpoczęciem imprezy.
(red.)
Już 21. czerwca na stadionie GBS Gorzów im. Edwarda Jancarza rozegrana zostanie kolejna runda cyklu Grand Prix.