Tegoroczne ,,Szczakiele", czyli nagrody przyznawane podczas Gali PGE Ekstraligi trafiły do żużlowców już po raz dziewiąty.
Nie żyje były żużlowiec Stali Gorzów 2023-10-04 10:22

Smutne informacje nadeszły do naszej redakcji, a dotyczą jednego z byłych gorzowskich żużlowców.
Kilka zaskoczeń w doborze zawodników 2023-10-04 00:10

Znana jest już pełna przyszłoroczna obsada na turnieje Grand Prix.
Trzecie miejsce na pożegnanie sezonu 2023-10-03 22:31

Żużel

Trzecie miejsce na pożegnanie sezonu
W Grudziądzu odbył się ostatni w tym sezonie finałowy turniej o Drużynowe Mistrzostw Polski Juniorów.
Historyczny sukces kapitana Stali Gorzów 2023-10-03 00:15

Żużel

Historyczny sukces kapitana Stali Gorzów
Martin Vaculik po raz pierwszy w karierze wywalczył medal indywidualnych mistrzostw świata.
Bartosz Zmarzlik: Fredrik był super rywalem do walki 2023-10-02 00:15

Żużel

Bartosz Zmarzlik: Fredrik był super rywalem do walki
Bartosz Zmarzlik królem światowego speedway’a. Polak po raz czwarty został indywidualnym mistrzem świata na żużlu. O tytule zadecydował ostatni wyścig.
Gorzowsko-zielonogórski duet mistrzem Europy! 2023-10-01 18:46

Żużel

Gorzowsko-zielonogórski duet mistrzem Europy!
Polscy żużlowcy wywalczyli dziewiąty w historii złoty medal Mistrzostw Europy Par na żużlu.
Bartosz Zmarzlik mistrzem świata! To czwarte jego złoto w karierze 2023-09-30 21:30

Żużel

Bartosz Zmarzlik mistrzem świata! To czwarte jego złoto w karierze
W rozgrywanym w Toruniu ostatnim tegorocznym turnieju o indywidualne mistrzostwo świata na najwyższym podium stanął  Bartosz Zmarzlik, który odebrał jednocześnie czwarty swój złoty medal indywidualnych mistrzostw świata.
To będzie wielki finał sezonu. Zmarzlik czy Lindgren? 2023-09-29 11:18

Żużel

To będzie wielki finał sezonu. Zmarzlik czy Lindgren?
W sobotę, 30 września odbędzie się ostatni tegoroczny turniej o medale indywidualnych mistrzostwach świata.