2019-08-30, Akademia im. Jakuba z Paradyża
AJP zaprasza na studia I i II stopnia na kierunku zrządzanie.
Studia pierwszego stopnia na kierunku zarządzanie dostarczają wszechstronnej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych, a także wyposażają studenta w umiejętności i kompetencje niezbędne do rozpoznawania i identyfikowania istoty, roli, funkcji, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji różnego typu w warunkach gospodarki rynkowej.
Po ukończeniu studiów absolwent będzie mógł podjąć pracę w : przedsiębiorstwach krajowych i zagranicznych różnego typu i wielkości , agencjach konsultingowych, instytucjach okołobiznesowych, organizacjach non-profit, jednostkach administracji państwowej i samorządowej lub podjąć się własnej działalności gospodarczej.
Studia drugiego stopnia na kierunku zarządzanie dostarczają wszechstronnej, specjalistycznej i profesjonalnej wiedzy z zakresu najnowszych i najważniejszych trendów w naukach o zarządzaniu oraz naukach pokrewnych, jak również wiedzę z zakresu innowatorskich przedsięwzięć o różnym charakterze warunkujących skuteczne zarządzanie organizacją , a także wyposażają studenta w umiejętności i kompetencje niezbędne do rozpoznawania i diagnozowania problemów na wszystkich szczeblach zarządzania w organizacjach różnego typu oraz doboru odpowiednich technik i metod ich rozwiązywania.
Rekrutacja na wszystkie kierunki trwa do 6 sierpnia br. Punkt Rekrutacyjny mieści się w Bibliotece Głównej przy ul. F. Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim, czynny w godz. 10:00-16:00.
STUDIUJ Z NAMI – BO WARTO!
Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie uruchamia od 1 października na Wydziale Humanistycznym jednolite studia magisterskie na kierunku logopedia.