Jesteś tutaj » Home » W obiektywie »
Jaropełka, Marii, Niny , 3 maja 2024

Długo czekali, ale się doczekali - GALERIA

2023-10-30, W obiektywie

Sześć tygodni czekali kibice Stilonu Gorzów na drugie w tym sezonie domowe zwycięstwo swojej drużyny.

W 14. kolejce trzecioligowych spotkań nasz zespół podejmował Gwarka Tarnowskie Góry i po trudnym meczu wygrał 2:1, a strzelcem obu goli dla gospodarzy był Mateusz Kaczor. Było to jeszcze w pierwszej połowie. Na początku drugiej połowy goście strzelili kontaktowego gola, potem przez ponad pół godziny grali w przewadze, ale punkty pozostały w Gorzowie.

Przełamanie Stilonu i ważne trzy punkty

A tak to spotkanie wyglądało z perspektywy aparatu red. Bogusława Sacharczuka, który przygotował dla nas galerię z tego meczu. Zachęcamy do jej obejrzenia.