Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Czy warto nad Wartą? »
Arety, Marty, Marcina , 24 października 2021

Czy warto nad Wartą?

Kolejowe prowizorki czyli 13. stopień zasilania na torach 2021-10-14 12:13

Czy warto nad Wartą?

Kolejowe prowizorki czyli 13. stopień zasilania na torach
Mieszkańcy nadwarciańskiego grodu nie mają szczęścia do lubuskich kolei regionalnych. Decydenci robią co mogą, przelewając z pustego w próżne.
Wielkopolskość Gorzowa z… brandenburskim orłem w herbie 2021-10-01 17:06

Czy warto nad Wartą?

Wielkopolskość Gorzowa z… brandenburskim orłem w herbie
Co czas jakiś przez lokalne media przetacza się dyskusja na temat zmiany nazwy miasta, której część mieszkańców boi się jak diabeł święconej wody, a mniej wierzący widzą w niej traumę nie mniejszą niż chirurgiczne usuwanie zęba trzonowego.
Autobus czy hulajnoga, czyli dzień bez samochodu 2021-09-21 12:50

Czy warto nad Wartą?

Autobus czy hulajnoga, czyli dzień bez samochodu
22 września obchodziliśmy Europejski Dzień bez Samochodu. Komunikacja miejska w Gorzowie sukcesywnie nadrabia zaległości.
Zielona (r)ewolucja w cieniu chmur na politycznym niebie 2021-08-24 06:02

Czy warto nad Wartą?

Zielona (r)ewolucja w cieniu chmur na politycznym niebie
Polska powoli budzi się z koszmarnej ,,nocy betonozy". Mieszkańcy kolejnych miast coraz głośniej mówią ,,nie" betonowaniu ulic, deptaków i skwerów.
Czeka nas chaos, czy zdrowy rozsądek zwycięży? 2021-08-04 00:22

Czy warto nad Wartą?

Czeka nas chaos, czy zdrowy rozsądek zwycięży?
Wiadomości w telewizorniach coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że ziemie pomiędzy Odrą a Bugiem pogrążają się w odmętach absurdu.
Dobry wieczór Gorzów. Pozytywna energia na lato 2021-07-20 00:05

Czy warto nad Wartą?

Dobry wieczór Gorzów. Pozytywna energia na lato
Lato to czas odpoczynku. Zarazę oraz politykę na jakiś czas schowajmy do szafy, by pozytywną energią naładować akumulatory.
Recepta na betonozę. Sadźmy drzewa 2021-07-06 00:30

Czy warto nad Wartą?

Recepta na betonozę. Sadźmy drzewa
Każda inicjatywa, która przełamie szarość betonu zasługuje na szacunek. Zieleń w mieście to nie tylko limonkowe tramwaje. Kluczowe są drzewa.
Miasto przyjazne mieszkańcom czy samochodom? 2021-06-29 00:15

Czy warto nad Wartą?

Miasto przyjazne mieszkańcom czy samochodom?
Podwyżka opłaty parkingowej od kilku dni podgrzewa emocje w mieście. To złożony temat, do którego należy podejść odpowiedzialnie.
Lato w mieście czyli „karny leżak” na deptaku 2021-06-22 00:05

Czy warto nad Wartą?

Lato w mieście czyli „karny leżak” na deptaku
Fala afrykańskich upałów nadciągnęła nad Gorzów. Zgrzewki wody w lokalnych marketach schodzą jak papier toaletowy podczas pierwszej fali pandemii.
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x