Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa i regionu, publicystyka, wywiady, sport, żużel, felietony

Jesteś tutaj » Home » Czy warto nad Wartą? »
Bazylego, Bernardyna, Krystyny , 20 maja 2024
1234567
...
8
(76)

Czy warto nad Wartą?

Świątynia rozrywki otwarta. Teraz czekamy na igrzyska 2023-12-19 00:16

Czy warto nad Wartą?

Świątynia rozrywki otwarta. Teraz czekamy na igrzyska
W tym roku Mikołaj dotarł do Gorzowa 9 grudnia, kilka dni później. Za to z przytupem. Na bogato.
Porządki w nazwie miasta budzą emocje. Czy uzasadnione? 2023-12-02 15:09

Czy warto nad Wartą?

Porządki w nazwie miasta budzą emocje. Czy uzasadnione?
Prezydent Jacek Wójciki postanowił o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie ucywilizowania nazwy miasta poprzez dokonanie administracyjnego odchwaszczenia z  kontrowersyjnego członu „Wielkopolski”.
Gorzowska edycja „Monopoly”. Hit czy kit? 2023-11-07 00:15

Czy warto nad Wartą?

Gorzowska edycja „Monopoly”. Hit czy kit?
Długo zapowiadana gorzowska edycja kultowej gry „Monopoly” stała się faktem.
Czas betonu w Gorzowie dobiega końca 2023-10-24 00:37

Czy warto nad Wartą?

Czas betonu w Gorzowie dobiega końca
Mieszkańcy miast coraz głośniej mówią ,,nie’’ betonowaniu ulic, deptaków i skwerów. Nawet w drugoligowym Gorzowie zagościł nowy trend (anty)betonozy.
Coś w miejskich remontach drgnęło 2023-10-10 00:15

Czy warto nad Wartą?

Coś w miejskich remontach drgnęło
Można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż po traumatycznych doświadczeniach związanych z przebudową Parku Róż oraz ulicy Chrobrego, na Dworcowej praca wre.
Zagrzmiało nad lubuską koleją. Czy po burzy wyjdzie Słońce? 2023-09-14 09:11

Czy warto nad Wartą?

Zagrzmiało nad lubuską koleją. Czy po burzy wyjdzie Słońce?
W ostatnich dniach medialne burze przechodziły nad lubuskimi kolejami. Pioruny waliły gdzie popadnie, ale burze bywają w przyrodzie potrzebne. Dodają kreatywnej energii do działania.
Lubuskie wyrusza na (kolejowe) zakupy 2023-09-01 18:45

Czy warto nad Wartą?

Lubuskie wyrusza na (kolejowe) zakupy
Dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy na co dzień podróżują koleją.
Coś w Gorzowie czasem się udaje 2023-08-14 00:35

Czy warto nad Wartą?

Coś w Gorzowie czasem się udaje
Według jednego z rankingów Gorzów to  fajne miejsce do życia. Statystycznie mamy relatywnie tanie mieszkania.
Miało być nowocześnie. Wyszło, jak wyszło 2023-07-28 00:33

Czy warto nad Wartą?

Miało być nowocześnie. Wyszło, jak wyszło
No i masz. Doczekaliśmy się cenowej rewolucji na parkingu wybudowanym za publiczne pieniądze, który miał służyć mieszkańcom.
Luksus definiowany po gorzowsku… 2023-07-18 00:40

Czy warto nad Wartą?

Luksus definiowany po gorzowsku…
Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ulicy Dworcowej w Gorzowie.
1234567
...
8
(76)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x