więcej
Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » O tym się mówi »
Andrzeja, Maury, Ondraszka, 30 listopada 2022
1
...
1011121314
(140)

O tym się mówi

Zbiórka pomocy Ukraińcom trwa cały czas 2022-03-07 00:02

O tym się mówi

Zbiórka pomocy Ukraińcom trwa cały czas
Potrzebne jest wszystko, co niezbędne do życia, jak w domu. To tu, w Gorzowie i okolicach. Tam na froncie potrzeba wszystkiego, co jest niezbędne do ratowania życia oraz walki.
Tych obrazów nie da się wymazać z pamięci do końca życia… 2022-03-04 13:20

O tym się mówi

Tych obrazów nie da się wymazać z pamięci do końca życia…
Gorzowski transport darów medycznych trafił do szpitala w Iwano-Frankowsku.
Byli w szkole i nagle zaczęło się bombardowanie 2022-03-03 00:30

O tym się mówi

Byli w szkole i nagle zaczęło się bombardowanie
Malutki Bogdan rozrabia, Ania buduje coś z klocków a dwaj starsi Nazar i Ilia badają możliwości nowych tabletów. Tak mijają pierwsze dni uciekinierom z Ukrainy.
Opowiadają przerażające historie. Pilna prośba o pomoc! 2022-03-01 17:58

O tym się mówi

Opowiadają przerażające historie. Pilna prośba o pomoc!
Rzeczy dla małych dzieci, mądre zabawki, ale garnki i patelnie są potrzebne uchodźcom z Ukrainy, którzy dotarli i docierają do Gorzowa.
Zachowanie FIFA to szok. Dla całego normalnego świata 2022-02-28 11:39

O tym się mówi

Zachowanie FIFA to szok. Dla całego normalnego świata
Wiadomości z ostatnich kilku dni są zdominowane dramatycznymi wydarzeniami w Ukrainie.
Znamy już ranking gorzowskich szkół! Które są najlepsze? 2022-02-23 11:05

O tym się mówi

Znamy już ranking gorzowskich szkół! Które są najlepsze?
Portal WaszaEdukacja.pl zaprezentował wyniki trzeciej edycji rankingu szkół podstawowych w Polsce. Powody do radości ma jedna z gorzowskich placówek.
Wystartowała wspaniała akcja Stilonu! 2022-02-22 14:53

O tym się mówi

Wystartowała wspaniała akcja Stilonu!
- Słowa przekuwamy w czyn i odpalamy pierwszą akcję na „75” urodziny – mówią działacze i piłkarze gorzowskiego Stilonu.
Naprawiali sieć energetyczną, poraził ich prąd 2022-02-21 14:16

O tym się mówi

Naprawiali sieć energetyczną, poraził ich prąd
Do dramatycznej sytuacji doszło dzisiaj w Wojcieszycach, gdzie zginął pracownik porażony prądem.
Dolne tarasy na bulwarze już pod wodą 2022-02-18 11:18

O tym się mówi

Dolne tarasy na bulwarze już pod wodą
Warta coraz bardziej się podnosi i przypominamy, iż cały czas obowiązuje zakaz wstępu na dolne tarasy gorzowskich bulwarów, które zostały zalane.
Rozpoczął się remont mostu. Z Gorzowa jedziemy objazdem 2022-02-16 13:25

O tym się mówi

Rozpoczął się remont mostu. Z Gorzowa jedziemy objazdem
Ruszyły prace remontowe mostu w Łupowie, co oznacza, że z Gorzowa w kierunku Kostrzyna trzeba jeździć objazdem.
1
...
1011121314
(140)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x