Echogorzowa logo

wiadomości z Gorzowa Wlkp., publicystyka, sport, żużel, felietony, blogi

Jesteś tutaj » Home » Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki »
Martyny, Macieja, Teofila , 30 stycznia 2023
1234567
...
10
(95)

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

W sidłach zachłannej finansjery 2023-01-05 00:24

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

W sidłach zachłannej finansjery
Ponad 33 lata temu, 28 grudnia 1989 r., Sejm RP przyjął komplet ustaw planu Balcerowicza.
Domagamy się sprawiedliwości i pokoju! 2022-12-22 00:26

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Domagamy się sprawiedliwości i pokoju!
W 225. rocznicę konwencji wymazującej Polskę z mapy Europy… W 90. rocznicę Wielkiego Głodu w Ukrainie…
Rocznica wprowadzenia stanu wojennego. To już 41 lat! 2022-12-13 00:12

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego. To już 41 lat!
W nocy 13 grudnia 1981 r., wprowadzono stan wojenny na terenie całej Polski.
Gorzów dynamicznie… wyludnia się. Co dalej? 2022-11-10 00:30

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Gorzów dynamicznie… wyludnia się. Co dalej?
Spadek liczby ludności w Gorzowie będzie w najbliższych latach poważnym problemem.
Czas oszczędzania prądu, gazu i paliwa 2022-10-09 00:30

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Czas oszczędzania prądu, gazu i paliwa
Czy kryzys energetyczny ominie Gorzów, a inflacja przestanie nas gnębić? Co czeka nas zimą?
Ukraino i Polsko, trzymajcie się razem! 2022-09-01 00:15

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Ukraino i Polsko, trzymajcie się razem!
Pomoc Ukrainie zaowocuje polsko-ukraińską przyjaźnią i wzajemnymi gospodarczymi korzyściami.
Wielka transformacja ustrojowa i gospodarcza 2022-08-16 00:33

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Wielka transformacja ustrojowa i gospodarcza
42 lata temu, 17 sierpnia 1980 r., Międzyzakładowy Komitet Strajkowy (MKS) ogłosił listę postulatów, którą otwierało żądanie utworzenia wolnych związków zawodowych.
Szykuje nam się rewolucja energetyczna 2022-07-10 00:01

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Szykuje nam się rewolucja energetyczna
Węgiel jako paliwo do ogrzewania musimy w Polsce całkowicie wyeliminować – tak zaleciła Unia Europejska.
Roztropne działania w gospodarce i polityce 2022-06-07 11:38

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Roztropne działania w gospodarce i polityce
Czy polskie firmy wystartują po fundusze na odbudowę Ukrainy?
Krzywdy długo skrywane i cenzurowane 2022-05-05 00:50

Pod rozwagę - Augustyn Wiernicki

Krzywdy długo skrywane i cenzurowane
Druga wojna światowa zakończyła się nocą 8 maja 1945 roku aktem kapitulacji hitlerowskich Niemiec, przyjętym przez tzw. Wielką Trójkę, tj. USA, Anglię i Związek Radziecki.
1234567
...
10
(95)
X

Napisz do nas!

wpisz kod z obrazka

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x