Jesteś tutaj » Home » Piłka nożna »
Aureliusza, Natalii, Rudolfa , 27 lipca 2024

Koncertowa gra i wysokie zwycięstwo Stilonu

2022-10-08, Piłka nożna

Piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu pokonali w jedenastej kolejce trzeciej ligi na wyjeździe Odrę Wodzisław Śląski 6:1 i tym samym przełamali serię kilku spotkań bez wygranej.

Mecz świetnie rozpoczął się dla podopiecznych Karola Gliwińskiego, gdyż już po kwadransie Emil Drozdowicz dwa razy cieszył się ze zdobycia gola. Nasz najlepszy snajper pokonał bramkarza Odry w 3 i 14 minucie.

Stilonowcy po przerwie dalej dominowali na placu gry, a efektem tego były następne trafienia. W 65 minucie trzecią bramkę dla Stilonu uzyskał doświadczony Łukasz Maliszewski, a kolejne gole dołożyli w 72 minucie Filip Karoń oraz Mateusz Kaczor w 75 minucie. Dodajmy, iż dla Karonia była to pierwsza bramka w barwach gorzowskiego klubu w rozgrywkach trzeciej ligi.

W końcówce, wprowadzony w drugiej połowie Olaf Nowak pokonał bramkarza Odry, a doliczonym czasie gry gospodarze uzyskali honorowe trafienie, którego autorem był Jędrzej Kuczera. Było to trzecie zwycięstwo niebiesko-białych na wyjeździe, które pozwoliło gorzowianom opuścić strefę spadkową. Cieszy też wysoka skuteczność naszych zawodników, którzy w dziesięciu wcześniejszych pojedynkach strzelili dziesięć bramek, a w samym meczu z Odrą urządzili sobie popis strzelecki z pół tuzinem goli.

ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI - AGENCJA INWESTYCYJNA STILON GORZÓW  1:6 (0:2)

Bramki: Kuczera (90) - Drozdowicz (3 i 14), Maliszewski (65), Karoń (72), Kaczor (75), Nowak (88)