Jesteś tutaj » Home » Piłka nożna »

Stilon wygrywa i jest bliski utrzymania

2023-05-20, Piłka nożna

Piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu na swój 29 w tym sezonie trzecioligowy mecz wybrali się do Grodkowa, gdzie ich rywalem była Polonia Nysa.

Gospodarze zaciekle walczą o utrzymanie się na trzecioligowym poziomie, gorzowianie zaś nadal nie mogą być tego pewni i również bardzo chcieli zdobyć jakieś punkty, a jeden to minimum.  Ponadto po środowej porażce 1:2 w półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z czwartoligowymi Czarnymi Żagań w zespole wyczuwało się sportową złość. Do tego wszyscy jeszcze mieli w pamięci świetny mecz tych drużyn jesienią w Gorzowie, gdzie Stilon wygrał 3:2.

Nasz zespół ponownie miał powody do zadowolenia, ponieważ zainkasował komplet punktów. Wynik w 15 minucie otworzył Emil Drozdowicz. Siedem minut później za sprawą Michała Zimona miejscowi doprowadzili do wyrównania.

Decydujący cios Stilonowcy zadali w 80 minucie a autorem gola na wagę trzech punktów był Artiom Waśkow.

POLONIA NYSA - AGENCJA INWESTYCYJNA STILON 1:2 (1:1)

Bramki:  Zimon (22) oraz Drozdowicz (15), Waśkow (80)