Jesteś tutaj » Home » Piłka nożna »
Aleksandryny, Józefa, Nicety , 19 marca 2024

Co się dzieje z piłkarzami Stilonu?

2023-05-27, Piłka nożna

W kolejnym spotkaniu trzeciej ligi punktów nie zdobyli piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu, którzy wysoko przegrali na wyjeździe Pniówkiem Pawłowice 0:3.

Oba zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli, lecz na murawie zawodnicy z Górnego Śląska byli wyraźnie lepsi i pewnie pokonali nasz zespół.

Pod koniec pierwszej połowy prowadzenie dla Pniówka uzyskał Mateusz Szatkowski, a po przerwie gospodarze podwyższyli rezultat. Najpierw Bartosza Przybysza w 52 minucie pokonał Kamil Spratek, a wynik ustalił w 69 minucie Dawid Hanzel.

Niestety to kolejny pojedynek, gdy podopieczni trenera Karola Gliwińskego tracą wiele bramek, a defensorzy Stilonu popełniają proste błędy. Brakuje doskoku do rywala w polu karnym, asekuracji, zastawienia przeciwnika, a do tego dochodzą błędy indywidualne i nasz bramkarz musiał wielokrotnie wyciągać piłki z siatki.

Do końca rozgrywek zostały trzy spotkania i miejmy nadzieję, że nasz zespół się przebudzi i utrzyma się w gronie trzecioligowców.

PNIÓWEK PAWŁOWICE – AGENCJA INWESTYCYJNA STILON GORZÓW 3:0 (1:0)

Bramki : Szatkowski (42), Spratek (52) i Hanzel (69)