Jarosława, Marka, Wiki , 25 kwietnia 2024

Trzecia porażka z rzędu Stilonu, choć zaczęli dobrze

2022-09-24, Sport

Piłkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu przegrali na wyjeździe z Polonia Bytom 1:2 i doznali tym samym trzeciej porażki z rzędu.

Stilonowcy świetnie rozpoczęli i już w 10 minucie wyszli na prowadzenie. Olaf Nowak wykorzystał błąd bramkarza oraz obrońców i strzelił celnie do pustej bramki. Poloniści wyrównali w 26 minucie z rzutu karnego, który wykorzystał Dawid Wolny. Przed przerwą bez szans był gorzowski bramkarz Kacper Rosa, którego z bliska pokonał Lucjan Zieliński i wyprowadził Polonię na prowadzenie.

ZOBACZ:

Pięć goli przy Olimpijskiej. Wszystkie dla gości

Druga połowa nie przyniosła bramek, a niebiesko- biali nie wykorzystali osłabienia gospodarzy, którzy ostatni kwadrans grali jednego zawodnika mniej. Po porażce w Bytomiu piłkarze Stilonu znaleźli się z zaledwie siedmioma punktami w strefie spadkowej.

POLONIA BYTOM - AGENCJA INWESTYCYJNA STILON GORZÓW  2:1 (2:1)

Bramki: Wolny (26.), Zieliński (40.) – Nowak ( 10.)