Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Gorzowie 2014-04-28 16:42

Sport

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Gorzowie
We wtorek (29 kwietnia) na torze w Gorzowie odbędzie się druga odsłona MDMW.
Stilon rozbija na wyjeździe Zagłębie Lubin i już jest wiceliderem! 2014-04-27 17:45

Sport

Stilon rozbija na wyjeździe Zagłębie Lubin i już jest wiceliderem!
Piłkarze Stilonu ograli na wyjeździe lidera trzeciej ligi i awansowali na drugą pozycję w tabeli.
Szczęśliwy Kasprzak, Grand Prix w odwrocie? 2014-04-27 12:18

Sport

Szczęśliwy Kasprzak, Grand Prix w odwrocie?
Mógł wygrać w ubiegłym roku w Cardiff, mógł wygrać na początku kwietnia w Auckland, udało się teraz w Bydgoszczy.
Mistrzostwa ligi w wersji solo 2014-04-25 21:54

Sport

Mistrzostwa ligi w wersji solo
W Warszawie odbyła się kolejna Platforma Komunikacyjna klubów Enea Ekstraligi.
W sobotę Grand Prix Europy. Dokąd dojadą Kasprzak z Hampelem? 2014-04-24 13:59

Sport

W sobotę Grand Prix Europy. Dokąd dojadą Kasprzak z Hampelem?
Po ligowych emocjach przyszedł czas na powrót do międzynarodowego ścigania o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu.
Zwycięstwo Energy Team po dogrywce 2014-04-24 11:54

Sport

Zwycięstwo Energy Team po dogrywce
W drugim meczu finałowym EBL SOKÓŁ pokazał, że po słabym początku nie poddaje się i będzie walczył do końca dosłownie. Wczoraj po fatalnej pierwszej kwarcie gdzie bywało, że  przegrywał już 19 punktami i raził nieskutecznością przegrywając 21 do 6!!! Jednak nie poddał się i doprowadził na koniec 4 kwart do remisu 56-56. Z dogrywki zwycięsko wyszło Energy Team wygrywając ją 11-7 i cały mecz 67-64.
Na ostrym wirażu – Sędzia asystent 2014-04-22 01:09

Sport

Na ostrym wirażu – Sędzia asystent
Mądrość człowieka polega na tym, żeby umiał jak najszybciej wyciągnąć wnioski po zrobieniu błędu. I taka właśnie okazja pojawia się dla władz polskiego żużla.
Nieśmiało liczyłem na wygraną 2014-04-21 12:39

Sport

Nieśmiało liczyłem na wygraną
Prezes gorzowskiej Stali, Ireneusz Maciej Zmora po wczorajszym spotkaniu z Unią Leszno jest lekko zaskoczony i pełen nadziei. Żółto-niebiescy wygrali z drużyną z Wielkopolski aż 57:33!
Napędzona Stal ujarzmiła leszczyńskie ,,Byki’’ 2014-04-20 22:34

Sport

Napędzona Stal ujarzmiła leszczyńskie ,,Byki’’
Żużlowcy gorzowskiej Stali w imponującym stylu pokonali Unię Leszno 57:33 i przynamniej do poniedziałkowych pozostałych spotkań drugiej kolejki będą liderem ekstraligi.
Piast coraz bliżej środka tabeli 2014-04-19 22:54

Sport

Piast coraz bliżej środka tabeli
Piast Karnin wygrał z GKS Kobierzyce 2:1 i włączył się w walkę o górną połowę tabeli.